hubneme do plavek s jill

Chci levně nakoupit

Poslední zákazník: Lucie,

Výrazné slevy, týdenní akce, novinky, 8 % z nákupu spátky

Správně padnoucí plavky online snadno a rychle!

Dnes levně nakoupilo již 17 zákazníků.

HUBNEME DO PLAVEK: Zhubni do léta až 8 kilo -

HUBNEME DO PLAVEK: Zhubni do léta až 8 kilo. zdroj: Hubneme do plavek. aktualizováno 02.05.2013, 01:00 | 02.05.2013, 00:00 |

Příspěvky uživatele (410) - Omlazení

Příspěvky uživatele (410) - Omlazení Příspěvky uživatele na Omlazení

Monulcin Denik: Citat DNE

Miluju tu bolest svalů! - Ahoj zlatíčka :* Po včerejším cvičení s Jill mě trošku pobolívají svaly, mám z toho radost, protože tu bolest mám ráda :D běhat jsem nebyla, protože u nás c

Hubneme do plavek - nový start - Diskuse -

Hubneme do plavek - nový start už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Monulcin Denik: Patek -dnesni den

Miluju tu bolest svalů! - Ahoj zlatíčka :* Po včerejším cvičení s Jill mě trošku pobolívají svaly, mám z toho radost, protože tu bolest mám ráda :D běhat jsem nebyla, protože u nás c

Hubneme do plavek se přesouvá na neděli 14. 7. 2013

Pozor, pozor! Finále projektu 7 statečných/Hubneme do plavek, který vyhlašuje již tradičně časopis Dieta, se přesouvá ze soboty 15.

Dobrej TIP NA Cvičení Zadku :-) | Moje

Holky..která cvičíte s Jill? Kde si to můžu stáhnout? Můžu cvičit dva měsíce po porodu a když kojím? Jaké máte s tím zkušenosti a úspěchy?

Monulcin Denik: 2013-01-20

Miluju tu bolest svalů! - Ahoj zlatíčka :* Po včerejším cvičení s Jill mě trošku pobolívají svaly, mám z toho radost, protože tu bolest mám ráda :D běhat jsem nebyla, protože u nás c

Monulcin Denik: Dietni Jidelnicek

Miluju tu bolest svalů! - Ahoj zlatíčka :* Po včerejším cvičení s Jill mě trošku pobolívají svaly, mám z toho radost, protože tu bolest mám ráda :D běhat jsem nebyla, protože u nás c

Čím žijí ženy: Postava, cvičení s BOL, diety apod

mi vadí a dost.mám chuť se na ro vykašlat.u Jill to bylo jiný,tak jsem cítila rozdíll už po týdnu.ale chtěla jsem zkusit něco novýho,ale nevím no jakous tím máš ty zkušenost?jak dlouho to cvičíš ty?

Jak jsem zhubla 10kg

ale špatně jsem si hla s kolenem a to mi překazilo mé plány. Než se ale koleno "rozbilo", cvičila jsem 30 dní podle Jill. Mich. a shodila 4kg a člověk byl plný energie, cvičení ho bavilo a cítila

Hubneme a zhubneme - Chci zhubnout - str. 5

včera s JIll. Aji sem se cely den držela v jidle a večer sem zhřešila jen vinem a 3 chlebičkama.Dneska sem nemohla vstat z postele jak mě bolel člověk ale dneska sem to pěkně rozhybala. Po obidku

Monulcin Denik: Sobotní DEN

Miluju tu bolest svalů! - Ahoj zlatíčka :* Po včerejším cvičení s Jill mě trošku pobolívají svaly, mám z toho radost, protože tu bolest mám ráda :D běhat jsem nebyla, protože u nás c

Body in progress!: Největší omluva!

zalehnout, zítra ráno mě čeká Jill a její 6 Week Six-Pack. Bříško je totiž partie, která mě nejvíce trápí, tak jsem si řekla, že by nebylo od věci se na ní více zaměřit, abych mohla v létě do plavek.

Hubneme spolu - vzájemná podpora během hubnutí - Diskuze

jídly, neuzobávat, a vyváženě..ale ted to asi ještě nepůjde jak vidím..takže jdu cvičit jill )at to nastartuju hned od ránaPěkný den!!Chtělo by to nějakou kontrolu aspoň na 2-3 dny než se chytnu)